Kloknerova 2249/9 Praha 4 148 00 Česká Republika
+420 261 385 434

O společnosti

siconet_anim

Společnost SICONET zahájila svoji činnost v září roku 2007. Od svého vzniku se zaměřuje na poskytování komplexních služeb v oblasti ICT.Hlavní oblastí aktivit společnosti je dodávka ucelených řešení v oblasti ICT , které jsou tvořeny: analýzou potřeb, dodáváním a implementací hardware, dodáváním a implementací software, vývojem software na míru, konzultačními službami, projektovým řízením a následně zabezpečením provozu poskytováním Servisdesku, správou a údržbou systému.i služeb implementace a podpory provozu rozsáhlých informačních systémů.

Realizační jádro společnosti tvoří tým poradců, kteří disponují rozsáhlými znalostmi systému a produktů od společnosti SAP. Postupy a činnosti jsou odvozeny z metodiky, umožňující působit efektivně v zavedeném prostředí velkých společností i v segmentu malých zákazníků. Za zavádění systémů a podporu zákazníků po zavedení systému odpovídá tým konzultantů. Členové týmu jsou dlouholetí specialisté na systémy SAP All in One , a to v oblastech řízení financí, logistiky, řízení servisu, řízení zakázek, a reportovacích nástrojů SAP Business warehouse.

Certifikovaní vývojový pracovníci připravují tzv. Add on řešení – externí programy spolupracující s informačním systémem, které rozšiřují možnosti systému a přizpůsobují jej tak v maximální míře požadavkům klientů. Ve společnosti SICONET a.s. pracují i odborní techničtí specialisté pro produkty fiem Microsoft. SICONET a.s. poskytuje služby vysoké kvality nejen v oblasti software, ale i hardware. Je jedním z partnerů společnosti DELL jejíž zařízení rovněž dodává. Zákazníkům tedy nabízí ucelenou dodávku informačního systému SAP All in One včetně HW vybavení, dalších SW / monitoring systémů, support desk / aj.

 

 

SAP_Certified_PartnerCenter_of_Expertise_R_scrn