Kloknerova 2249/9 Praha 4 148 00 Česká Republika
+420 261 385 434

ERP SOLUTION (SAP)

Služby v oblasti vývoje, implementace, podpory a outsourcingu rozsáhlých informačních systémů a systémů pro správu dokumentace a workflow

 

sap_partner

Společnost SICONET a. s. se orientuje na poskytování služeb v oblasti vývoje, implementace, podpory a outsourcingu rozsáhlých informačních systémů SAP a systémů pro správu dokumentace a workflow. Disponujeme zkušeným týmem konzultantů s vynikajícími znalostmi systémů a produktového portfolia, s rozsáhlými zkušenostmi se zpracováním analýz a implementací informačních systémů, včetně návrhů optimalizace firemních procesů. Tento tým odpovídá za zavádění systémů a jejich následnou podporu u našich zákazníků. Členové týmu jsou dlouholetí specialisté na systémy SAP All-in-One, a to v oblastech řízení financí, logistiky, prodeje, podpory a reportovacích nástrojů SAP Business Warehouse.

Certifikovaní pracovníci připravují tzv. Add-on řešení – externí programy, které spolupracují s informačním systémem, rozšiřují jeho možnosti, a přizpůsobují jej tak v maximální míře požadavkům klientů. Přirozeným cílem společné práce je maximalizovat měřitelné efekty, které v konečném důsledku určují z pohledu zákazníka úspěšnost celého projektu.

Certifikace společnosti SICONET a. s. jako SAP Channel Partner umožňuje podporovat naše zákazníky nepřetržitě nejen v ČR, ale i v dalších zemích. S ohledem na výborné výsledky jsme v roce 2007 od SAP Česká republika získali oprávnění nést toto označení.

Chcete vytvořit nezávaznou nabídku ? Kontaktujte nás.