Kloknerova 2249/9 Praha 4 148 00 Česká Republika
+420 261 385 434

NETWORK MANAGEMENT

Komplexní řešení síťové infrastruktury malých i velkých společností či hotelových zařízení

 

network

Zajišťujeme návrh komplexního řešení sítové infrastruktury. Rozsah řešení je od menších vnitropodnikových až po rozsáhlé sítě. Spolupracujeme s kvalitními poskytovateli internetového připojení a budujeme vysoce dostupné sítě, kde především klademe důraz na bezpečnost provozu a ochranu dat. S těmito řešeními mohou mít uživatelé veškerý komfort díky nejmodernějším  technologiím.

Při realizaci projektů, jejichž cílem je vybudovat firemní síť, využíváme např. síťové prvky ZyXEL a DrayTek. Naši specialisté pracují s nejnovějšími technologiemi těchto společností, neboť znalosti a zkušenosti získávají na školeních, která jsou organizována přímo v rámci ZyXEL ACADEMY a Partner DrayTek programu.

Nedílnou součástí našich služeb jsou i dodávky hardwaru. Jsme jedním z partnerů společnosti DELL Computer s.r.o.

Velkou pozornost věnujeme bezpečnosti v informačních technologiích. Jedná se zejména o zabezpečení pracovních stanic, serverů a sítí, zabezpečení internetového provozu, ochranu elektronické pošty apod. Naši certifikovaní security specialisté poskytují v této oblasti komplexní služby, jejichž výsledkem je zajištění maximální bezpečnosti sítí a dat našich klientů.

Zákazníkům nabízíme ucelenou dodávku informačního systému včetně HW vybavení, zajištění dalších SW, monitoringu systémů, help desk aj. Zároveň poskytujeme zázemí pro správu serverů i koncových stanic našich zákazníků.

Případová studie